Gb Maris Cot, Bold Sports Black

23.999 ден Со ДДВ

Корпа за новороденчиња Maris е погодна за количката за бебиња Maris 2 . Исклучително лесно се монтира на рамката – со само едно движење. Крошната на корпата за новороденче е со заштитен фактор UVP50 +, навлака и душек изработен од мемориска пена.

2 на залиха

Спореди
Шифра: GB618000957 Категории: , , Ознака:
Бренд: Gb
Бренд: