Gb Maris Adapter – Адаптери за количка

1.590 ден Со ДДВ

Адаптерите за количка Gb Maris овозможуваат лесна и брза инсталација на седиште за автомобил 0-13 кг на рамката за количките Maris. Комплетот вклучува два адаптери кои се компатибилни со сите седишта за автомобили на Cybex и Gb од групата 0+ . Инсталирањето на седиштето на рамката за количка го олеснува движењето со бебето секој ден.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GB616437002 Категории , ,
Бренд:: Gb
Brands