Gb Footmuff Maris, Satin Black

7.499 ден Со ДДВ

Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесете внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката Марис бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

На залиха

Compare
Шифра: GB618000580 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands