Gb Footmuff Maris Plus Lux Black

7.990 ден Со ДДВ

Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесете внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката Марис бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GB616430002 Категории , ,
Бренд:: Gb
Brands