Gb Footmuff Maris, Bold Sports Black

10.999 ден Со ДДВ

Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесете внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката Марис бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

2 на залиха

Спореди
Шифра: GB618000981 Категории: , , Ознака:
Бренд: Gb
Бренд: