Gb Cupholder Stroller

1.999 ден Со ДДВ

Чувајте ги вашите пијалоци на дофат со овој паметно дизајниран држач за чаши, кој може лесно да се закачи на шасијата на која било количка на Gb освен на Pockit.

2 на залиха

Спореди
SKU: GB616436002 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands