Gb Changing Bag Maris Plus, Lux Black

10.990 ден Со ДДВ

Оваа стилска торба ќе биде совршен додаток на вашата количка Maris Lux Black. Има седум внатрешни џебови, 4 надворешни џебови, термобокс за шише и пелена. Направена од високо квалитетни материјали, торбата ќе ви служи долго време, а нејзиниот изглед можете да го промените кога ќе го отстраните кожниот дел.

На залиха

Compare
Шифра: GB616432002 Категории: , ,
Бренд:: Gb
Brands