Gb Changing Bag Maris, Monument Black

8.492 ден Со ДДВ

Оваа стилска торба ќе биде совршен додаток на вашата количка од брендот Gb. Има седум внатрешни џебови, 4 надворешни џебови, термобокс за шише и пелена. Направена од високо квалитетни материјали, торбата ќе ви служи долго време.

На залиха

Спореди
SKU: GB616432004 Категории , , , Ознаки: ,
Бренд:: Gb
Brands