Gb Changing Bag Maris, Bold Sports Black

13.999 ден Со ДДВ

Gb Maris Bold Sports торба за пелени е дизајнирана за количката Марис, овозможувајќи им на родителите да ги носат сите потребни работи кога се во движење. Директно од модната колекција на Gb, оваа торба за менување е специјално дизајнирана да ја надополни количката Maris 2 Bold Sports. Торбата за менување има посебна преграда, џеб држач за шишиња и пренослива подлога за менување! Торбата содржи повеќе внатрешни џебови за да одржувате сe организирано кога сте надвор.

2 на залиха

Спореди
Шифра: GB618000994 Категории: , , Достапно: ,
Бренд: Gb
Бренд: