Gb Beli Air4, Lizard Khaki

15.393 ден Со ДДВ

Gb количка за бебе Beli Air4 е лесна, луксузна и сигурна, совршен додаток за градските улици. Beli Air4 е дизајнирана со тркала „Light“ кои не можат да се пробијат. Пространата корпа за купување може да собере до 5 кг. Со генијалниот систем на преклопување може да се ракува со едната рака. Рачката за управување се прилагодува на 3 висини.

2 на залиха

Спореди
SKU: GB616220002 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands