Gb Beli 4, Lizard Khaki

21.990 ден Со ДДВ

Gb количка за бебе Beli 4 е лесна, луксузна и сигурна, совршен додаток за градските улици. Beli 4 е дизајнирана со ротирачки предни тркала погодни за сите површини, вклучително и тесни улици со калдрма.. Пространата корпа за купување може да собере до 5 кг. Со генијалниот систем на преклопување може да се ракува со едната рака. Рачката за управување се прилагодува на 3 висини.

На залиха

Compare
Шифра: GB616221002 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Gb
Brands