Gb Baby Blanket Maris, Bold Sports Black

5.699 ден Со ДДВ

Елегантен, модерен и безвременски додаток кој произлегува од средбата помеѓу висок спој и удобност. Ова пријатно ќебе е од модната колекција на Gb Moonglow. Меко, нежно бебешко ќебенце кое обезбедува удобно чувство прекривајќи го вашето бебе во облак на пријатна бестежинска состојба.

3 на залиха

Спореди
SKU: GB618001006 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Gb
Brands