Gb Adapter Qbit+ All Terrain

2.799 ден Со ДДВ

Со адаптерите можете лесно да ги закачите седиштата за автомобили за новороденчиња Gb или Cybex на шасијата на вашата количка Qbit + All Terrain . Лесен за употреба и супер удобен за секојдневниот живот со вашето малечко.

2 на залиха

Спореди
SKU: GB619000428 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Gb
Brands