Gb Adapter Qbit+ All City

1.799 ден Со ДДВ

Со адаптерите можете лесно да ги закачите седиштата за автомобили за новороденчиња Gb или Cybex на шасијата на вашата количка Qbit + All City . Лесен за употреба и супер удобен за секојдневниот живот со вашето малечко.

На залиха

Спореди
Шифра: GB619000430 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Gb
Brands