Gazelle S Seat Unit TPE Deep Black

20.999 ден Со ДДВ

Дополнително седиште за Gazelle S кое лесно се прицврстува на рамката за колички Gazelle, овозможувајќи ви да возите и второ дете удобно. Кога второто дете ќе пристигне, дополнителната единица за седишта Gazelle S лесно се прицврстува на рамката за колички, овозможувајќи ви да ги носите и двете деца во еднаков комфор. Ги има истите функции како и главното седиште кое оди со количката, кое е потполно исто и потпирачот за грб и нозе се подесува во повеќе положби.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY520003517 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands