Fur Real Howlin Howie

3.889 ден Со ДДВ

Запознајте го Howie, нежно кутре со моќен глас, верен чувар и пријател. Обидете се да завивате како него, тој ќе возврати. Овој фантастичен чувар има изострени сетила, и кога ќе почувствува движење, тој ќе ве предупреди со лаење дека некој се приближува. Завивањето и лаењето на најслаткото куче чувар се само дел од сите 25 комбинации забавни звуци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE4649 Категории , ,
Бренд:: Fur Real
Brands