Fur Real Cubby The Curious Bear

10.429 ден Со ДДВ

Запознајте го CUBBY, разговорливото слатко интерактивно мече. Ова нежно мече ужива во гушкање и мазење, омилена игра му е криенка. Не заборавајте на омилените задоволства на Cubby. Кога зборувате со него, тој ќе ви одговори. Кога ќе падне ноќ, се смирува, ги затвора очите и пее нежна приспивна песна 5 минути. 100 комбинации на движење и звук. Мечето ги мрда главата, очите, носот, устата, рачките. Големиот Cubby ќе биде ваше одлично друштво во сите авантури се до слатки соништа.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE4591 Категории , ,
Бренд:: Fur Real
Brands