Funville Don’t Torment Me

555 ден Со ДДВ

Играјте ја најинтересната игра Не лути се човече со вашите пријатели. Изберете ја бојата на вашите пиони и со притискање на средината, коцките ќе отскокнат и ќе покажат колку полиња да го преместите вашиот. Победник е оној кој прв ќе ги однесе своите 4 пиони на сигурно во куќата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: FV61147 Категории , Ознака:
Бренд:: Funville