Frozen Singing Fasgion Doll

2.399 ден Со ДДВ

Омилените хероини од Frozen II во прекрасна облека инспирирана од филмските сцени. Притиснете го копчето на нејзиното тело за да слушнете како пее. Ана или Елса, која ќе биде вашата омилена распеана кукла. (се продаваат одделно)

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASE5498 Категории: , ,
Бренд:: Frozen
Brands