Frozen II Storytelling

2.599 ден Со ДДВ

Елса со долга сина плетенка, во нејзиниот, прекрасен светкав фустан и сини чизми. Паби и Саламандер се таму за да и прават друштво на Елса. Придружете им се на Ана и нејзиниот пријател Олаф. Изберете една од двете принцези или соберете ја целата колекција, и со вашата фантазија, креирајте своја приказна играјќи со нив.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5496 Категории , ,
Бренд:: Frozen
Brands