Frozen II Set

389 ден Со ДДВ

Прекрасен сет за сите мали принцези. Сетот вклучува ѓердан со медалјон на кој се прикажани храбрите хероини Ана и Елза, и прекрасна четка за коса со мотиви од анимираниот филм Frozen II. Забавното чешлање е обезбедено од сјајни лисја кои светкаат во четката додека се движите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: KDS19406 Категории , ,
Бренд:: Frozen
Brands