Frozen II – Сет за најдобри пријатели

389 ден Со ДДВ

Совршениот сет за најдобри пријателки е инспириран од анимираниот филм Frozen II! Среќата е единственото нешто што, ако се сподели, се удвојува! За вас и за вашата најдобра пријателка, со која ги споделувате сите слатки тајни и незаборавни средби – дека вашиот пријател секогаш ќе биде волшебен како оваа бајка!

На залиха

Спореди
Шифра: KDS19405 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Frozen
Brands