Frozen II – Сет со накит

1.434 ден Со ДДВ

Комплет кралски накит за најхрабрите принцези! Идентификувајте се со вашата омилена принцеза, кралицата на зимата Елса. Таа и нејзината сестра Ана се претставени на ѓердани и нараквици од медалјон. На еден од ѓерданите се наоѓаат лисја како мониста во форма на дрво. Топлите, есенски бои на накитот се инспирирани од филмот. Сетот содржи и чешли инспирирани од Frozen II.

Нема на залиха

Спореди
SKU: KDS19408 Категории , , Ознака:
Бренд:: Frozen
Brands