Frozen II – Сет со накит

389 ден Со ДДВ

Нараквица и 21 украсни приврзоци инспирирани од анимираниот филм Frozen II. Понесете малку ледена магија насекаде со вас! Снегулки, срца, Олаф, принцези и многу други додатоци.

Нема на залиха

Compare
Шифра: KDS19413 Категории: , ,
Бренд:: Frozen
Brands