Frozen II – Мини изненадување

579 ден Со ДДВ

Прекрасни мини кукли инспирирани од Frozen II. Секој од нив во пакет во форма на кристал што можете да го отворите и затворите чувајќи ја кукла таму! Со отворање на пакетот, ве очекува експлозија на конфети! Сетовите се продаваат одделно.

33 на залиха

Спореди