Frozen II Doll asst

1.799 ден Со ДДВ

Децата можат да рекреираат сцени од Frozen II со овие класични кукли. Тие носи облека инспирирана од филмот со пар чизми што може да се отстранат. Децата можат да ја преместат играчката во различни пози за да играат сцени од филмот со 5-те точки на артикулација на куклата. Соберете ги куклите и за да пресоздадете познати сцени со ликови кои децата ги знаат и ги сакаат. (секоја се продава одделно).

На залиха

Compare
Шифра: HASE5514 Категории: , ,
Бренд:: Frozen
Brands