Frozen II – Дигитален часовник

559 ден Со ДДВ

Прекрасен дигитален детски часовник инспириран од Frozen II. Малите принцези ќе бидат нурнати во волшебни авантури секогаш кога ќе погледнат колку е часот! На часовникот и ременот се насликани со мотиви од анимираниот филм Frozen II.

На залиха

Спореди