Frozen II – Четка и ланче

559 ден Со ДДВ

Со накит Frozen, ќе изгледате како омилена принцеза – Ана или Елза од анимираниот филм на Frozen II. Главните ликови, Елза и Ана, се наоѓаат на медалјони на нараквици, обетки и прстени. Накитот во нежни есенски бои ќе ве однесе во волшебни авантури од филмот.

На залиха

Спореди
Шифра: KDS19407 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Frozen
Brands