Frozen II Arendale – Куфер сет

2.889 ден Со ДДВ

Сетот Pop Up Deluxe рефлектира нови возбудливи авантури во Frozen II! По отворањето на кутијата, сценографијата од бајката се појавува пред вашите очи, благодарение на меката пластика што се преклопува кога е затворена. Флексибилниот материјал овозможува и скриени оддели што децата можат да ги откријат додека играат.

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASE6548 Категории: , ,
Бренд:: Frozen
Brands