Frozen II Adventure Collection

3.179 ден Со ДДВ

Колекција од 5 фигури која вклучува кукла Ана, кукла Елза, кукла Кристоф, кукла Свен, кукла Олаф и додаток за ветер Гејл. Ана, Елза и Кристоф се облечени во нивните алишта за патувања. Соберете повеќе фигури за да го истражувате магичниот свет од Frozen II.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5497 Категории , , Ознака:
Бренд:: Frozen
Brands