Frozen Ice Castle

3.689 ден Со ДДВ

Изградете го замрзнатиот леден замок и придружете им се на Ана, Елза и Олаф во бесконечна имагинативна игра. Со можност за разнобојни блескави коцки кои го осветлуваат замокот со само едно копче, ќе уживате додека оживувате сцени од филмот Frozen и создавате свои приказни во волшебното опкружување на ледениот замок на Елза!

На залиха

Спореди