Frozen Dolls

1.599 ден Со ДДВ

Изберете ја принцезата Елза или нејзината сестра Ана облечени во нивните светкави луксузни фустани кои ја следат модата на оригиналниот цртан филм, украсени со карактеристични детали и чевли.

5 на залиха

Спореди