Frozen Deluxe Arendelle Fashion Doll asst

3.999 ден Со ДДВ

Ана или Елса елагантни во своите прекрасни облеки за патување инспирирани од филмот Frozen II. Децата можат да gi ставаат кукли во различни пози за да репродуцираат сцени од филмот или да си ги замислат свои благодарение на 9-те точки на артикулација на куклата.

На залиха

Спореди
SKU: HASE5499 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Frozen
Brands