Frozen 2 Fold and Go Castle Arendelle set

4.999 ден Со ДДВ

Децата можат да играат во замрзнати авантури со овој замок на 2 спрата што се преклопува. Вклучени се и забавни додатоци за украсување на собите, 2 столови, 2 чаши, корпа со леб , сад за вода, кревет што се собира и маса. Соберете ги куклите (секоја од нив се продава одделно) за да играте сцени во рамките на замокот со ликови како Елза и Ана кои децата ги познаваат и ги сакаат.

Нема на залиха

Compare
Шифра: HASE5511 Категории: , ,
Бренд:: Frozen
Brands