Frozen 2 Doll And Friend asst

1.089 ден Со ДДВ

Оваа мала кукла Елса е инспирирана од нејзиниот лик во Frozen II со обликувана плетенка i филмско-инспирирано обликувано виолетово фустанче. Овој сет вклучува 2 фигури за на тролови и отстранливо здолниште за Елса . Вториот сет со Ана во обликувана жолта облека доаѓа со фигура Олаф и додаток за корпа. Замислете ги сите авантури што можат да ги направат двајцата верни пријатели. Сетовите се продаваат одделно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5509 Категории , , Ознака:
Бренд: Frozen
Бренд: