Friendship Bus

4.999 ден Со ДДВ

Овој сет автобус доаѓа со многу додатоци и 3 минифигури на Стефани, Миа и Оливија. Динамичката игра е дел од возењето. Овој детски автобус има тркала што навистина се вртат, не е статичен модел на автобус.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG41395 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands