Footmuff stroller & buggy Fashion – Strength Dark grey

7.199 ден Со ДДВ

Зимската прекривка од Fashion колекцијата Values For Life е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

4 на залиха

Спореди
SKU: CY519000656 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands