Footmuff Spring Blossom black

15.999 ден Со ДДВ

Cybex Footmuff од Fashion колекцијата Spring Blossom е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY519004026 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands