Floating Island

1.869 ден Со ДДВ

Уживајте во еколошката алтернатива на пластичните играчки за бања со овој лебдечки остров од Plan Toys. Овој забавен комплет вклучува платформа со изглед на море и песок, кокосово дрво, школка, желка и рак.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5713 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands