Flint robot

5.599 ден Со ДДВ

Овој LEGO NINJAGO Fire Stone Mech сет со 5 минифигури е совршен за љубителите на нинџа играчки и сетови за деца. Младите ќе сакаат да составуваат и играат акциони спакувани сцени од овој неверојатен и детален механички сет.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71720 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands