Fire Command Unit

4.299 ден Со ДДВ

Внесете возбуда во детската игра со овој сет Lego City, Fire Command Unit. Со овој сет можете да изградите противпожарно возило со оддел за складирање на галантерија за гаснење пожар, плус приколка со рампа за транспорт на робот. Вклучува 3 пожарникарски минифигури со кациги.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG60282 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands