Filly Royal Set Stayling Party

439 ден Со ДДВ

Подгответе се за кралскиот бал! Во светот на Фили Ројал, се подготвува голем кралски бал. Спремете ги своите принцези од Фили: украсете и ја опашката, издолжете ја, плетете опавче и ставете и шнолички. Додека кристалот Сваровски свети на нејзината круна, разнобојната опашка ќе блеска и таа е подготвена за балот! Препуштете се на кралскиот Фили свет и заживејте ја вашата имагинација!

79 на залиха

Спореди