Family vacation with caravan

6.249 ден Со ДДВ

Креативни авантури и забава за кампување ги очекуваат љубителите наовој 3 во 1 сет. Децата можат да изградат камп приколка со ретро модел на автомобил, а потоа повторно да го изградат во комбе за кампер или детален светилник.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG31108 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands