Eternis M-3 True Blue-navy blue

16.792 ден Со ДДВ

Cybex Eternis M-3 е урбана и лесна количка која можете да ја управувате и преклопувате со една рака. Тркалата со добра апсорпција на удари изработени од гума од пена совршено ги апсорбираат нерамнините на патот. За безбедноста на детето, има внатрешни 5-точки на безбедност на прицврстувачи со влошки. Седиштето е инсталирано само свртено кон патот. Има голема XXL тенда со UV50 + фактор за заштита од сонце. За полесно влегување и излегување во количката, браникот може да се отстрани од едната страна. Рачката е прилагодлива за висината. Потпирачот за грб на седиштето се прилагодува во повеќе позиции. Количката со четири тркала е опремена со голема и пространа корпа за купување. Можност за инсталирање на количката Cybex Eternis M3 корпа за новороденчиња и седишта за автомобили од група 0+.

Нема на залиха

Compare
Шифра: CY515210104 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands