Empire State Building

7.699 ден Со ДДВ

Подигнете ги своите вештини за градење на повисоко ниво со овој комплет LEGO Architecture Empire State Building.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG21046 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands