Emma’s Mobile Vet Clinic

699 ден Со ДДВ

Овој едноставен сет за ветеринари вклучува ветеринарни играчки, како што е кревет за преглед, шприц, четка, коска од куче и бебе шише за бесконечно играње улоги, минифигура на Emma, ??плус мини фигура на куче.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG41360 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands