Eezy S Twist+ Fancy Pink

19.999 ден Со ДДВ

Eezy S Twist+ е ултра-компактна, ултра-лесна, количка опремена со многу карактеристики, направена за родители во движење. Без разлика дали се шетате низ вашиот град или сте далеку на годишен одмор, оваа елегантна градска количка нуди паметни одлики што им го олеснуваат животот на родителите, притоа обезбедувајќи удобно возење за најмалите. Погодна од раѓање до тежина 17 кг. Со вртливото седиште од 360 °, во кое детето може да патува во правец на патување или да гледа назад кон родителот. Оваа паметна опција овозможува брзо и лесно ротирање дури и со едната рака.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519003483 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands