Eezy S Twist+ 2 BLK Deep Black

23.999 ден Со ДДВ

Eezy S Twist + 2 го прави животот полесен за родителите и поудобен за нивните деца. Со едната рака, седиштето и интегрираниот потпирач за нозе можат да се ротираат за 360 ° спрема родителот и повторно назад. Големите тркала и суспензијата на 4 тркала обезбедуваат непречено возење по урбани терени кои се движат од калдрма до асфалтирани патеки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520001957 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands