Eezy S Line CS Adapter

1.799 ден Со ДДВ

Cybex Eezy S адаптерите ќе ви овозможат брзо и лесно прицврстување на седиштето за новороденчиња од брендот Cybex на вашата количка Eezy S, претворајќи го во практичен систем за патување.

На залиха

Compare
Шифра: CY518001468 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands