Eezy S+ Fashion – Love – Red

19.999 ден Со ДДВ

Eesy S+ е најсигурен придружник за вашите дневни патувања. Благодарение на брзиот и лесен механизам за преклопување во една рака, оваа паметна и стилска градска количка се преклопува во компактен, самостоен пакет – за само неколку секунди. Во своето компактно, самостојно преклопување, на лесната количка Eezy S + и треба многу малку простор за складирање – совршена за во ресторани, во мал автомобил или да ја чувате дома без да зафаќа многу простор. Направена за урбани родители, Eezy S + е подвижна градска количка што нуди непречено возење на сите терени дури и на теренски патеки на село благодарение на суспензијата на 4 тркала. Има повеќе позиции на потпирачот за грб се до целосно лежечка.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY519000495 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands